Často kladené otázky (FAQ)


[intense_heading font_size=“24″ align=“center“ tag=“h3″] Na co se ptáte a co vás nejčastěji zajímá[/intense_heading]

[intense_heading font_size=“24″ font_color=“primary“ tag=“h2″] Obecné[/intense_heading]

Je soutěž podle pravidel Facebooku?

Aplikace byla navržena tak, aby nebyla v rozporu pravidel Facebooku pro pořádání soutěží. Pravidla samotné soutěže jsou připraveny od právníka, stačí v nich upravit několik zvýrazněných položek, nebo pokud chcete, můžete si vložit celá pravidla vlastní.

Zaujala mě vaše soutěž, mohu si ji vyzkoušet?

Samozřejmě! Soutěž si můžete ZDARMA vyzkoušet, proklikat, nastavit dle libosti a také přidat na Facebookovou stránku – vyzkoušet

Zajímá mě, jak to máte se zabezpečením a jak je aplikace chráněna proti podvodníkům?

Aplikace je zcela bezpečná, je zajištěna pomocí šifrování a certifikátu SSL, který využívají i banky v internetovém bankovnictví. Proti podvodníkům je ošetřena díky povinnému přihlášení přes Facebookový účet pro účast. Je tak vyloučena účast robotů a ani nelze hlasovat pouze pomocí e-mailových adres, jako je tomu v jiných soutěžích, která se dají snadno obejít pomocí proxy serverů.

Jak funguje virální šíření soutěže?

Soutěž funguje podle mechanismu, který si sami určíte v pravidlech. Lidé pak mohou prosit přátele a známé o hlasy ke své fotce. Tímto způsobem se soutěž virálně šíří. Doporučujeme soutěž nastavit tak, aby jste se i vy sami chtěli zúčastnit. Zvýšíte tak aktivitu soutěžících a celkově úspěšnost soutěže.

Je aplikace funkční z mobilních zařízení?

Ano, aplikaci máme funkční z mobilních zařízení. V administraci se vám vygeneruje odkaz, pomocí kterého soutěž můžete sdílet a systém automaticky rozpozná zařízení uživatele. Podle toho ho přesměruje na vaši Facebookovou stránku, nebo přímo do aplikace z mobilních zařízení.

Kolik aplikace stojí?

Nechceme, aby jste kupovali „zajíce v pytli“. Proto budeme rádi, když si soutěž nejprve vyzkoušíte v administraci. Aplikaci si můžete i ZDARMA přidat na Facebookovou stránku. Zpoplatněnou máme až aktivaci soutěže, aby účastníci mohli přidávat fotky a hlasovat. Můžete si vybrat, zda vám více vyhovuje platit za časovou licenci nebo „pay as you go“ za přínos účastníků do databáze. Více informací naleznete ZDE

[intense_heading font_size=“24″ font_color=“primary“ tag=“h2″] Spouštíme soutěž[/intense_heading]

Jak je obtížné nainstalovat a vytvořit soutěž, potřebuji programátora?

Velmi snadné, zvládne to úplně každý během chvilky. Zde je odkaz. Kdyby vám i přesto něco nebylo jasné, nebo jste potřebovali naši asistenci, určitě se nás zeptejte a my vám rádi poradíme.

Jaké nastavení soutěže mohu měnit?

Soutěž můžete kompletně ovládat. Od změny grafiky, textů, volby jazyka, správy fotek, uživatelů a mnoho dalšího. V aplikaci je možné upravit CSS (kaskádové styly) a tím dosáhnout zcela individuálního vzhledu soutěže. Pomocí CSS lze jakýkoliv prvek soutěže změnit, upravit, přesunout, nebo i skrýt.

Chtěl bych do soutěže vkládat fotky pouze já, je to možné?

Ano, je to možné. V aplikaci si můžete nastavit maximální počet fotek nahraných uživatelem. Když zadáte hodnotu 0, budete schopen vkládat fotografie pouze vy, jako administrátor.

Potřebuji soutěž spustit co nejdříve, jak dlouho trvá instalace soutěže?

Během několika minut si upravíte texty, upravíte grafiku a aplikaci přidáte na stránku. Nemusíte tak na nic čekat a pokud máte soutěž dobře promyšlenou, můžete ji spustit ještě dnes.

Jak je zajištěno, že se návštěvníci stanou fanoušky?

V aplikaci jsou prvky, které se nenuceně snaží o konverzi návštěvníků ve fanoušky. Soutěží přilákáte velké množství návštěvníků a je poté na vás, aby jste je zaujali i formou kvalitního obsahu na vaší stránce. Jak na úspěšnou soutěž?.

Musím mít na stránce tisíce fanoušků? Co když mám fanoušků málo?

Vůbec to nevadí. Soutěžní aplikace a její propagace pomocí reklamní kampaně si sama získá nové fanoušky. Samozřejmě je dobré kampaň do začátku co nejvíce podpořit, než se o ní lidé dozví a začne se šířit sama virálně.

Jak dlouho by soutěž měla trvat?

Doporučená délka soutěže je zhruba 1 měsíc. Je to dostatečná délka, kdy dojde k využití maximálního efektu sdílení a šíření. Soutěže mohou mít délku 14 dní, i několik měsíců. Záleží to pouze na vás, jak kampaň pojmete, aby byla pro účastníky pořád zajímavá.

Mám více stránek, na kterých bych chtěl spustit soutěž, jde to?

Ano, snažíme se jít vstříc všem požadavkům našich klientů. Pro přesnější informace o provozování aplikace na více stránkách nás kontaktujte na e-mailu.

[intense_heading font_size=“24″ font_color=“primary“ tag=“h2″] Ostatní[/intense_heading]

Všiml jsem si možnosti platby až za přínos nových účastníků, co je tím myšleno?

Znamená to, že zaplatíte pouze aktivaci za 990 Kč a poté až za každých 1000 nových účastníků 1490 Kč. Nejste nijak omezeni časem. Účastník je každý, kdo se přihlásí do aplikace, tedy objeví se jeho jméno v databázi, kterou máte přes administraci pod kontrolou. Přihlášení aplikace vyžaduje pro přidání fotografie a pro hlasování.

U konkurenční aplikace jsem viděl like-bránu a automatické sdílení příspěvků, umí to vaše aplikace taky?

Like bránu a automatické sdílení příspěvků na zdi uživatelů uměla naše soutěž před několika lety. Na podzim roku 2014 Facebook tyto funkce zakázal a my se změnám museli přizpůsobit. Pokud jste to viděl u konkurence, je to klamavá reklama na něco, co jim nemůže fungovat, je to v rozporu s pravidly a pravděpodobně aplikaci nestačili upravit.

Měl bych nějaké návrhy na zlepšení, komu to mám říct?

Budeme vděční za jakékoliv připomínky nebo návrhy na zlepšení! Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu.

Soutěže se mi zúčastnilo několik tisíc lidí, co teď?

Gratulujeme! V aplikaci si můžete stáhnout emailovou databázi všech účastníků soutěže, se kterou můžete dále pracovat.

Co děláte s databázemi uživatelů z předchozích soutěží? Mohu je koupit?

Nemůžete. Databáze zásadně neprodáváme, ani jiným způsobem nepředáváme třetím stranám. Vámi vytvořená databáze uživatelů pomocí soutěže je pouze vaše a je na vás, jak s ní naložíte. Doporučujeme ji využít k dalším marketingovým účelům, na remarketing, apod.

Vyhlásí aplikace automaticky výherce?

Naše aplikace je zaměřena na flexibilitu a snažíme se klientům nechat volnou ruku. Nemůžeme definovat, kolik míst si kdo určí jako výherní. Je na vás, zda chcete odměnit první tři, pět, deset soutěžících, pravidelně každý týden, losovat, vybírat porotou apod. V administraci naleznete záložku Výherci a tam můžete po skončení (nebo i v průběhu) soutěže vypsat všechny výherce.

Je možné se s vámi domluvit na zakázkové úpravě aplikace?

Ano, je možné se s námi domluvit na specifických úpravách. Pro představu o požadované funkčnosti nás kontaktujte na e-mailu.

NAINSTALOVAT

Fotosoutěž si můžete ZDARMA vyzkoušet a nainstalovat na vaši Facebook stránku

VYTVOŘIT FOTOSOUTĚŽ