Jak získat fanoušky z návštěvníků obchodu?

Výstavy a Veletrhy, Akce a Události, Dětské dny, Dny otevřených dvěří…

Můžete je jednoduše zapojit do fotosoutěže a překvapí vás nečekaný zájem o vaši Facebook stránku i z řad přátel vašich návštěvníků.

V naší fotosoutěži si zvolte typ soutěže, kdy pouze administrátor nahrává fotky –
Nastavte hodnotu 0 na řádku „Max nahraných fotek“

Pro koho je to vhodné?

 

Obchody

Zeptejte se, zda chtějí návštěvníci vyhrát nějakou motivační výhru. Vyfoťte je s vaším produktem, například tričkem. Poté je stačí registrovat do soutěže a oznamte jim, aby sledovali vaši Facebook stránku, na které naleznou svoji fotografii a mohou zde hlasovat.

Nákupní centra

Podobným způsobem se mohou propagovat také nákupní centra. Zvolte si zajímavou tématiku, pro kterou si můžete připravit i rekvizity, se kterými je pro návštěvníky velice atraktivní se vyfotit

Veletrhy

Ano i zde je to velmi snadné. Naši klienti tímto způsobem dosáhli výborných výsledků, díky kterým narostly jejich stránky na Facebooku o spoustu nových fanoušků.

Turnaje a Hry

Paintball, Laser game, jakékoliv turnaje..: Po skončení hry můžete soutěžící tým vyfotit, jejich motivace je vyhrát nějakou vámi zadanou cenu. Svoji fotografii naleznou opět na vašich stránkách, kde mohou hlasovat a zapojit i své přátele.

Nenašli jste se zde? Stačí trocha fantazie a určitě Vás taky napadne způsob, jak tuto soutěž výborně využít pro váš prospěch. Pokud ne, můžete využít soutěž klasickým způsobem, kdy fotky nahrávají uživatelé.
Nebojte se nás kontaktovat, rádi připravíme individuální návrh.

sales